Apple'ın eski iPad Pro'sı yeni iPad Air kadar ucuz ve birkaç yönden daha iyi

2017 iPad Pro (64GB, Wi-Fi) Walmart’ta şu an 474 dolar. Yeni modellerden biri yerine neden eski bir iPad almayı düşünebileceğinize göre, bunun birkaç nedeni var. 2018 iPad Air pratikte bu modelin bir karbon kopyasıdır ve ekranın renk sıcaklığını odanın ortam ışığına göre ayarlayan True Tone teknolojisi gibi en iyi özelliklerinin çoğuna sahiptir ve Apple’ın Akıllı Klavyesi için Akıllı Bağlayıcıya sahiptir. .

Hava daha yeni bir işlemciye sahip ve birkaç yıl sonra iki tabletin daha hızlı olması muhtemel, ancak aslında Pro’dan daha az RAM’e sahip (4GB’a karşı 3GB), bu nedenle eski iPad çoklu görev için daha iyi kesiliyor. Air, eski iPad Pro’da bulunan dört taneye kıyasla sadece iki hoparlöre sahip, bu nedenle iPad’inizde Netflix veya Prime Video’yu sürekli izliyorsanız, Pro çok daha iyidir. Ayrıca, 120Hz’e kadar sıvı kaydırması için Apple’ın ProMotion teknolojisine sahip ve bazı oyunlar daha yüksek kare hızından faydalanıyor.

İster Air (Amazon’da normal fiyatının 40 $ ‘ı), ister eski Pro’yu satın alırsanız, Apple’ın Akıllı Klavyesi her ikisi için de çalışır ve 79,50 $’ dır. Genellikle 159 $ ‘dır ve bir süredir bu fiyatın etrafında asılı kalıyor, ancak hala bilmeye değer bir anlaşma.


Dyson’ın yeni V11 akülü vakumları, bugüne kadar olduğundan daha ucuz. V11 Torque Drive’ı genellikle 699 dolara mal oluyor, ancak şu anda Amazon’da 569 dolar. Bu model saçma sesler çıkaran bir LCD ekrana sahip ancak uygulamalı temizlik oturumlarımıza göre kullanışlıdır. Kalan pil miktarının bir görüntüsünü sunar ve güç seviyelerini değiştirmenize izin verir.

Vakum için bu kadar bütçeniz yoksa, Dyson’ın V11 Hayvanı kadar güçlü, ancak LCD ekrandan yoksun. Amazon’da normal 599 dolar yerine 489 dolar.


Super Mario Maker 2

Super Mario Maker 2 , yarın Nintendo Switch için yayınlandı. Zaten satın almadıysanız, gelecekteki bir oyun satın almanın yanı sıra paradan tasarruf etmenin bir yolu var. Nintendo, satın aldığınız bir yıl içinde herhangi bir iki tam fiyatlı (59,99 $) oyun satın almak için kullanabileceğiniz 99,99 $ ‘lık iki paket oyun kuponu satıyor.

Bu oyun sadece Nintendo Switch Online’a abone olan ve yalnızca bir yıllık hizmet için 20 dolara mal olan kişiler için kullanılabilir (Amazon Prime’a sahip değilseniz – şu anda ücretsiz bir oyun olur). Ancak, bu kuponlar size 20 $ kazandırdığından, çevrimiçi hizmet pratikte kendisine para öder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir