Youtube Abone Kasma, Youtube Abone Hilesi 2020

Nasıl Youtuber Olunur? Kitle Nasıl Arttırılır?

Kolay para kazanma nın bir çok yolu var, elbette yasal olanlardan bahsediyoruz. Bunların içinde en popüler olanı, özellikler gençler açısından Youtube. Evet bugün neredeyse her gencin hayalidir youtuber olup, hem kolay hemde oldukça fazla para kazanmaktır. Tabi bunu milyonlarca insan istediği için, youtuber olmak öyle sanıldığı kadar kolay olmuyor. Türkiye’de youtuber denince akla gelen ilk isimlerin başında, hepimizin malumu Enes Batur gelir. Paylaştığı içerikler ile olay yaratan ve neredeyse her gün medyada boy gösteren Enes Batur, elbette bu şöhretini Youtube’a borçlu. Bir youtuber olmak için öncelikle bilgisayarınız olması şart kalan kısımları telefon kamerası ile başlangıçta halledebilirsiniz. Eğlence içerikli mi olacak Eğitim mi vereceksiniz mizah mı olacak  bu kategori’den birini seçeceksiniz kanalınızı oluşturup bu siteye kayıt olacaksınız.

 

İşte Enes Batur’un Youtube Abone Taktikleri

youtuber Enes BaturBiliyorsunuz ki Youtube Para kazanmamız için yeni şartlar getirildi ve bu şartlar oldukça zorlu 1000 abone ve 4000 saat isteniyor. Peki bu şartları Youtube neden istiyor? Reklam verenler için uygunluk açısından bu şartlar getirildi ve çoğu Youtuber olmak isteyen arkadaşlar yarı yolda pes ederek vazgeçti kolay para kazanma sevdasından. Her gün video atsanız dahi istediğiniz erişimlere ve abonelere ulaşmak eskisi kadar kolay değil. Her gün binlerce Youtuber daha aramıza katılıyor ve bunların arasından bizim sıyırılıp geçmemiz gerekli. Peki bu konu hakkında bizler ne yapacağız işte tam burada devreye yine internetin nimetleri giriyor. Youtube ne kadar zorlaştırmak istesede, bizim için bu işleri kolaylaştırmak için çalışanlarda var.  Neredeyse rüyalarımıza giren ve dilimizden düşüremediğimiz  “youtube abone kasma”  “1000 abone 4000 saat”  “youtube abone kas” Eminim sizde bu ve buna benzer başlıkları bir youtube kanalınız varsa son zamanlarda aramışsınızdır. Bir çok youtuber hakkında youtube beğeni ve youtube izlenme artırma paketleri satın aldığına dair iddiaların olduğunu hepiniz duymuşsunuzdur. Aslında işin gerçeği, bunu sadece youtuber’lar değil, neredeyse tüm şarkıcılarında yaptığı bilinen bir gerçek.

 

Youtube abone kasma

Gerçek ve Organik Takipçiler Kazanın!

 

Ana faaliyet alanı YouTube olsa da daha birçok alanda hizmet vermekte. Instagram Takipçi,  Twitter Takipçi gibi üstelik hepsi gerçek aktif organik kitleler. Sitenin en büyük özelliklerinden biride size para kazandırması. Siz yaptığınız işlemlerden ve görevlerden para kazanabiliyor ve bunu direk hesabınıza çekebiliyorsunuz. Bireyler siteye kayıt olur, kanalları ve videoları izleyip beğenerek koin toplar ve bu koinleri ister harcar ister tl dönüştürüp çeker.  PaPara ve Inınal ödemelerini anında yapıyorlar ve alt çekim sadece 2tl. Site’de 7/24 aktif Canlı Destek Hattı bulunuyor. Sizlerin 1000 abone ve 4000 saat yapmanız için gereken hertürlü zemini site sahipleri sizin için bizlere hazırlıyor. Tabiki benim zamanım yok, ben direkt satın almak istiyorum diyorsanız da hazır koin paketlerini çok ucuz rakamlara alabiliyorsunuz. Minumum paket tutarı 5TL gibi cüzii bir miktara satılıyor. Tüm bankalardan Shopier 3D Secure altyapısı ile ödeme yapabileceğiniz bir platform olan YouTubeAbonem siz değerli kullanıcılara zemini hazırlamış size düşen sadece siteye kayıt olup gelen izlenim ve abonelerin tadını çıkarmak oluyor.

Sizlerde 1000 abone ve 4000 saat sıkıntısı çekiyorsanız bu site tam size göre, hemen kayıt olun ve farkı hissedin.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir